GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 10289384

nr 1028 9384

Tallrikar

4 st. Kina, bland annat Imari

Kondition: skador /lagningar

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 28 mars 2016
kl 18:43:45

25/3 12:29:24 1      100 kr
28/3 18:24:58 2      Vinnande bud